O nas


Szanowni Państwo,

NoBo Nieruchomości jest dynamicznie rozwijającym się biurem pośrednictwa w zakresie obrotu nieruchomościami. Firma powstała jako odpowiedź dla wyzwań i stanu polskiego rynku nieruchomości.

Posiadamy licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Pośredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu: mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek, siedlisk, gospodarstw rolnych etc. Przyjmujemy również zlecenia dotyczące komercjalizacji kompleksów, budynków czy lokali użytkowych.

Nasza znajomość rynku nieruchomości i zagadnień z nim związanych, oszczędza Państwa cenny czas. Jednocześnie kompleksowa i profesjonalna obsługa zapewnia zadowolenie z bezpiecznie przeprowadzonej transakcji.

Skutecznie służymy poradą oraz pomocą przy podejmowaniu przez Państwa decyzji związanych z naszą branżą.

Nie działamy rutynowo. Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się dokładnie poznać jego potrzeby, aby jak najlepiej dostosować nasze działania i ofertę do stawianych przez niego wymagań i oczekiwań.

Współpraca z nami to wygoda i komfort w podejmowaniu decyzji. Korzystając z naszych usług zyskacie Państwo poczucie doskonale wykonanej pracy oraz satysfakcję ze sfinalizowanej transakcji.

Gwarantujemy rzetelność, kompetencję i bezpieczeństwo klienta.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.

Z wyrazami szacunku,

NoBo Nieruchomości